Щиро вітаємо з 60-річчям наукового співробітника Відділу біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин ІТ НААН Лісіну Катерину Генадіївну! 
   Шановна Катерино Генадіївна! Бажаємо завжди залишатися життєрадісною людиною, миру, щастя, любові, здоров’я та сил. 

Прийміть від душі наші щирі вітання,
Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!
Життя хай дарує чудові презенти,
Яскраві емоції, щастя моменти.
Щоб лихо до хати дорогу не знало,
А доля Вам радість завжди дарувала!

Сердечно вітаємо нашого шановного ювіляра - Лашину Зою Михайлівну з 60-річчям! Сумлінного працівника, прекрасну людину, люблячу маму, бабусю!

 Шановна Зоя Михайлівно! Бажаємо Вам довгих, плідних років життя, міцного здоров'я, бадьорості, успіхів у будь-яких починаннях! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагаю колектив ІТ НААН

  16 червня 2022 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Харківська школа репродуктологів: історія та досягнення», присвячена 90-річчю від дня заснування відділу біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Інституту тваринництва НААН. Участь у заході взяли понад 50 вчених та викладачів з різних галузевих інституцій.
  Після підведення підсумків, із заключним словом виступила директор Інституту тваринництва НААН Ткачова І. В. з побажаннями скорішої Перемоги та подальшої співпраці. А також наголосила, що «найгарячішою проблемою у тваринництві є найшвидше відтворення поголів’я тварин на звільнених територіях. Інструментом для цього є біотехнологія. І вже негайно нам, президії нашої Академії  необхідно бити тривогу і доводити до керівництва країни, що необхідне фінансування на відновлення тваринництва, необхідне якісне переобладнання репродуктивних і біотехнологічних центрів і лабораторій, створення спермобанків, а головне – збереження і підготовка професійних кадрів. Вважаю, що звернення до уряду з цих питань має обов’язково увійти до рішення конференції і потребує негайного виконання». ...

У СТОВ "Печенізьке" Чугуївського району Харківської області співробітниками відділу біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Інституту тваринництва НААН– к.с.-г.н. О. Б. Сушко та к.с.-г.н. М. С. Савєльєвою створена експериментальна база для проведення досліджень з кріоконсервації сперми бугаїв-плідників. Нещодавно на цій базі проведено дослідження по тематичному плану Інституту. 

Фахівцями відділу надано господарству консультативно-практичну допомогу: перевірка якості імпортної спермопродукції, що закуповується господарством, діагностика вагітності корів тощо.  ...

Співробітниками відділу селекційно-технологічних досліджень у дрібному твариннництву та конярстві д. с.-г. н., професором Помітуном Іваном Андрійовичем та к. с.-г. н., старшим науковим співробітником Косовою Надією Олександрівною здійснюється індивідуальна оцінка овець та підготовка базового господарства ТОВ АФ БІЛАГРО до атестації племрепродуктора з розведення овець Таврійського внутрішньопородного типу асканійської тонкорунної породи. 

Підсумовано результати першої онлайн-виставки жеребців орловської рисистої породи України «BEST STALLION OF THE ORLOV’S TROTTER – 2021», ініційованої і проведеної під керівництвом Інституту тваринництва НААН. У виставці прийняли участь 23 жеребці, представлені кінними заводами - філіями ДП «Конярство України», племінними репродукторами ПСП «Комишанське» Сумської області, ПП «Земля Переяславщини» Київської області та фізичними особами. Результати онлайн-виставки представлені у каталозі чемпіонату. Захід привернув значну увагу фахівців і шанувальників орловської рисистої породи України, а також спонсорів, які забезпечили нагородження кращих коней і їх власників цінними призами. Окрім популяризації конярства онлайн-виставки дають змогу ознайомитись із наявним генофондом широкого загалу суспільства і заохотити конярів до підвищення якості коней.

Завантажити каталог чемпіонату можна тут.

З огляду на нагальну необхідність популяризації аграрної науки в Україні та у світі, а також донесення до широкої аудиторії та мас-медіа позицій, які відображають проблематику діяльності і наукові здобутки Національної академії аграрних наук України, віцепрезидент НААН Балян А. В. настійливо рекомендує всім працівникам наукових установ підписатися на YouTube -канал НААН. Це можна зробити тут

Ознайомитися з листом

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ

Інститут тваринництва Національної академії аграрних наук України для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади вченого секретаря висуває певні вимоги.
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора або кандидата сільськогосподарських наук, стаж роботи на посадах наукових працівників не менше 3 років, а також організаторські здібності. ...
Кандидати, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до участі у конкурсі не допускаються.
Строк подання документів – до 21 лютого 2022 року.

Детальніше

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

 

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література