Рада молодих вчених Інституту тваринництва заснована у 2006 році з метою всебічного сприяння в науково–дослідній роботі, винахідницькій і творчій діяльності молодих вчених, забезпеченню системного підходу до підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації, збереженню та розвитку інтелектуального потенціалу Інституту тваринництва.

Першим її головою був обраний Ткачов Олександр Володимирович (2006-2008 рр.). Після нього Раду очолювали: Дроздов Сергій Євгенович (2008-2011рр.), Акімов Олександр Валентинович (2012-2015 рр.), Шевчук Богдан Ігорович (2015-2016 рр.), Канцевіч Сергій Ігорович  (2017-2018 рр.), Кулібаба Світлана Вікторівна (2018 р.).

З вересня 2018 року Раду очолює Аксьонов Євгеній Олександрович.

Для досягнення поставленої мети Рада молодих вчених залучає аспірантів та молодих науковців до активної наукової та суспільної діяльності Інституту тваринництва та Національної академії аграрних наук, що сприяє становленню та розвитку особистих наукових і моральних цінностей кожного представника молодої громади установи.

До складу Ради входять аспіранти, наукові співробітники та спеціалісти віком до 35 років та докторанти віком до 40 років включно. Сьогодні наша Рада (дані актуальні станом на 3 жовтня 2021 року) нараховує 12 чоловік.

  Положення про раду молодих вчених Інституту тваринництва НААН (завантажити)
На плановому засіданні членів Ради молодих вчених складено та затверджено робочий план діяльності Ради на 2022 рік (завантажити)
Матеріали ХV Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Науковий прогрес в тваринництві та птахівництві», 26-27 серпня 2021 року (завантажити)

Матеріали ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Науковий прогрес в тваринництві та птахівництві», 16-17 вересня 2020 року (завантажити)

Матеріали ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Науковий прогрес в тваринництві та птахівництві», 25-26 вересня 2017 року (завантажити)
Матеріали Х Ювілейній всеукраїнської конференції молодих вчених «Науковий прогрес в тваринництві та птахівництві», 11-12 жовтня 2016 року (завантажити)
Матеріали VIII Всеукраїнської конференції молодих вчених «Сучасні досягнення в тваринництві та птахівництві», 16-17 жовтня 2014 року (завантажити)
Матеріали VII Всеукраїнської конференції молодих вчених «Сучасні досягнення в тваринництві та птахівництві», 11-13 вересня 2013 р. (завантажити)

СКЛАД РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ІНСТИТУТУ

 

Аксьонов Євгеній Олександрович

Голова ради молодих вчених

кандидат сільськогосподарських наук, науковий співробітник відділу селекційно–технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярстві
(кліткове звірівництво та кролівництво)
тел.: (097)–389–87–45;
(057)–740–39–29
e–mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 1.  Комар Тетяна Володимирівна – аспірант Державної дослідної станції птахівництва НААН
 2. Науменко Наталя Сергіївна – молодший науковий співробітник відділу біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин
 3. Олійниченко Єлизавета Костянтинівна – кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник лабораторії генетики
 4. Павловський Сергій Сергійович – аспірант відділу селекційно–технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярстві (конярство)
 5. Петренко Сергій Володимирович – молодший науковий співробітник відділу годівлі, фізіології живлення сільськогосподарських тварин та кормо виробництва
 6. Пономарьова Валерія В'ячеславівна – аспірант лабораторії економіки та маркетингу інновацій
 7. Полєва Ірина Олександрівна – молодший науковий співробітник лабораторії оцінки якості кормів та продуктів тваринного походження
 8. Проскура Ірина Василівна – аспірант відділу годівлі, фізіології живлення сільськогоспо­дарських тварин та кормовиробництва
 9. Сметана Олександр  Іванович – аспірант відділу селекційно–технологічних досліджень у дрібному тваринництві та конярстві (проектування, реконструкції та переоснащення в тваринництві)
 10. Ткачов Анатолій Валерійович – аспірант лабораторії економіки та маркетингу інновацій
 11. Шуліка Любов Володимирівна – кандидат сільськогосподарських наук, науковий співробітник лабораторії молекулярно–генетичних та фізіолого–біохімічних досліджень в тваринництві

 Діяльність Ради молодих вчених здійснюється завдяки загальним зборам, під час яких заслуховуються й обговорюються результати наукових досліджень молодих вчених за такими напрямками як: технологія виробництва продуктів тваринництва, розведення та селекція тварин, годівля тварин і технологія кормів, генетика, а також вирішуються поточні питання.

 Згідно плану діяльності Ради молодих вчених один раз на рік на базі Інституту тваринництва НААН проводить Всеукраїнську науково–практичну конференцію молодих вчених, присвячену питанням розробки та впровадження нових наукових досягнень у галузях тваринництва та птахівництва.

Такі засідання дають молодим вченим не тільки можливість покращити рівень своєї теоретичної і практичної підготовки, але й відпрацювати техніку викладання доповіді, а також вміння відстоювати й аргументовано захищати свої наукові здобутки серед широкого кола колег.

Совет молодых ученых

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Оголошується набір статей до НТБ №131 до 15.11.23 (детальніше)  

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література