26-27 серпня 2021 року в Інституті тваринництва НААН відбулася ювілейна ХV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Науковий прогрес у тваринництві і птахівництві», присвячена 90-річчю від дня народження доктора економічних наук, професора, академіка УААН Омельяненко Андрія Оксентійовича (1931-1995). Зважаючи на потребу дотримання карантинних вимог, конференція відбулася в очно-дистанційному форматі в онлайн-режимі з використанням Zoom платформи.

Із вступним словом до учасників конференції звернулася заступник директора з наукової роботи, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Ткачова Ірина Володимирівна.

У рамках конференції молоді вчені представили результати власних досліджень за такими напрямами: біотехнологія, репродукція сільськогосподарських тварин і птиці; генетика, селекція та розведення тварин і птиці; годівля тварин і птиці; біохімія та фізіологія тварин і птиці; захист здоров’я тварин та екологічний моніторинг якості кормів і продукції тваринництва та птахівництва; технологія виробництва продукції тваринництва та птахівництва; економіка, менеджмент, маркетинг сільського господарства. Всі учасники отримали іменні сертифікати.

Молоді вчені приймали активну участь в обговоренні, задавали питання доповідачам, оскільки розглядалися актуальні питання в галузях молочного скотарства, конярства, кролівництва, бджільництва тощо.

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

 

Оголошується набір статей до чергового 128 номеру НТБ (правила оформлення)

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література