11 серпня 2021 р. в Інституті тваринництва НААН відбулося планове розширене засідання Вченої ради за участі керівництва і провідних фахівців ДП ДГ „Гонтарівкаˮ ІТ НААН.

У рамках порядку денного засідання Вченої ради з доповіддю виступила в.о. головного бухгалтера дослідного господарства Гарбуз О. А., яка надала детальну інформацію щодо фінансового-економічного стану його розвитку та підвела підсумки господарської діяльності за сім місяців поточного року. Доповідач звернула особливу увагу на перебіг збору урожаю, заготівлі кормів та виконання плану реалізації продукції.

В контексті обговорення заслуханої доповіді провідні фахівці Інституту (д. вет. н., Руденко Є. В., д. с.-г. н. Помітун І. А., к. с.-г. н. Седюк І. Є., к. с.-г. н. Сушко О. Б., д. с.-г. н., Трішин О. К., д. с.-г. н. Піскун В. І., к. б. н. Василевський М. В. та ін.) відзначили недоліки в роботі господарства і акцентували увагу на поліпшенні системи відтворення та годівлі тварин.

Наступним питанням порядку денного зібрання було обговорення результатів виконання комплексного договору між Інститутом та дослідним господарством.

Проаналізовано стан кампанії зі збору урожаю, обговорено проблемні питання і шляхи їх вирішення, взаємодію фахівців господарства та Інституту тваринництва.

Відповідальні виконавці комплексного договору відзвітували про проведену роботу та окреслили подальші плани реалізації впровадження завершальних розробок у дослідному господарстві.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література