23-24 вересня 2016 року на базі НВА «Племконецентр» Свалявського р-ну Закарпатської області відбулася VIІI Міжнародна науково-практична конференція «Конярство в Україні та Європі», організаторами якої були: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Національна академія аграрних наук України, НВА «Племконецентр», Інститут тваринництва НААН та Закарпатська державна сільськогосподарська дослідна станція.

Всього в роботі конференції прийняли участь 23 учасники і заслухано 11 доповідей. У науковому форумі прийняли активну участь вчені і фахівці дослідного закладу Інституту Зоотехніки (м. Оджехова, Республіка Польща); закладу охорони генетичних ресурсів Інституту Зоотехніки (м. Краків, Республіка Польща); Інституту тваринництва НААН (м. Харків); Національного університету біоресурсів і природокористування (м. Київ); Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького; Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН; НВА «Племконецентр»; ДЮКСШ кінного спорту «Буревісник» (м. Львів).

Робота конференції проходила за напрямами:

  • розведення, селекція, генетика, племінний облік;
  • біотехнологія, відтворення, фізіологія, ветеринарія;
  • годівля, кормовиробництво;
  • технологія виробництва продукції конярства.

Молоді вчені поділилися досвідом стажування у зарубіжних навчальних закладах та конярських підприємствах Франції та Польщі.

Від фахівців надійшло ряд пропозицій:

  • продовжити українсько-польську співпрацю з проведення науково-практичних заходів з конярства;
  • підвищити рівень взаємодії між підприємствами у плані обміну селекційним матеріалом;
  • створити на базі НВА «Племконецентр» мобільну лабораторію з експедиційних досліджень, відбору біологічного матеріалу та племінного обліку конярства Західного регіону.

Під час конференції було також організовано виставку наукової літератури, розробок з кріоконсервації сперми жеребців та штучного осіменіння коней; проведено конкурс коней гуцульської породи та експертну оцінку жеребців і кобил гуцульської породи, призначених для племінного використання.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги користувачів сайту! Відтепер наш ресурс знаходиться за посиланням:

https://lfi-naas.org.ua
 

Ми у соцмережах

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література