23-24 вересня 2016 року на базі НВА «Племконецентр» Свалявського р-ну Закарпатської області відбулася VIІI Міжнародна науково-практична конференція «Конярство в Україні та Європі», організаторами якої були: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Національна академія аграрних наук України, НВА «Племконецентр», Інститут тваринництва НААН та Закарпатська державна сільськогосподарська дослідна станція.

Всього в роботі конференції прийняли участь 23 учасники і заслухано 11 доповідей. У науковому форумі прийняли активну участь вчені і фахівці дослідного закладу Інституту Зоотехніки (м. Оджехова, Республіка Польща); закладу охорони генетичних ресурсів Інституту Зоотехніки (м. Краків, Республіка Польща); Інституту тваринництва НААН (м. Харків); Національного університету біоресурсів і природокористування (м. Київ); Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького; Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН; НВА «Племконецентр»; ДЮКСШ кінного спорту «Буревісник» (м. Львів).

Робота конференції проходила за напрямами:

  • розведення, селекція, генетика, племінний облік;
  • біотехнологія, відтворення, фізіологія, ветеринарія;
  • годівля, кормовиробництво;
  • технологія виробництва продукції конярства.

Молоді вчені поділилися досвідом стажування у зарубіжних навчальних закладах та конярських підприємствах Франції та Польщі.

Від фахівців надійшло ряд пропозицій:

  • продовжити українсько-польську співпрацю з проведення науково-практичних заходів з конярства;
  • підвищити рівень взаємодії між підприємствами у плані обміну селекційним матеріалом;
  • створити на базі НВА «Племконецентр» мобільну лабораторію з експедиційних досліджень, відбору біологічного матеріалу та племінного обліку конярства Західного регіону.

Під час конференції було також організовано виставку наукової літератури, розробок з кріоконсервації сперми жеребців та штучного осіменіння коней; проведено конкурс коней гуцульської породи та експертну оцінку жеребців і кобил гуцульської породи, призначених для племінного використання.

Пошук по сайту

Оголошення

 Ми у соцмережах

 

 

Оголошується набір статей до чергового 128 номеру НТБ (правила оформлення)

Наукометричні профілі науковців ІТ НААН (подивитися)

Увага! Змінилася адреса Інституту (подивитися)

Об’ява! Оренда приміщення  (детальніше)

Звіти діяльності ДП ДГ "Гонтарівка" (подивитися)

Корисна інформація

Послуги і пропозиції:

- дослідження якості кормів та продукції тваринного походження: (Прайс)

- молекулярно-генетичні і фізіолого-біохімічні дослідження: (Прайс)

- перелік послуг, що надаються ІТ НААН:(прайс)


Наукова література